KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16957531
nr 1695 7531
Oidentifierad konstnär, rastande man, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 33x29 cm, yttermått inklusive ram: 43x40
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2025
kl 19:46:10
20/4 08:33:17
300 kr
21/4 19:41:10