KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16957531

nr 1695 7531

Oidentifierad konstnär, rastande man, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 33x29 cm, yttermått inklusive ram: 43x40

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 april 2025
kl 19:46:10

20/4 08:33:17 1      300 kr
21/4 19:41:10 2      Vinnande bud